• Inscenizacja klasy siódmej - „Opowieść wigilijna”

• W dniu 12.01.2024r. klasa siódma odgrywała scenki z lektury „Opowieść wigilijna”. Część uczni w przebrała się za główną postać Ebenezera Scrooge a, a druga część za ducha, który go nawiedził w tytułowy wigilijny wieczór. Był to Jakub Marley, człowiek ten za życia był wspólnikiem w interesach skąpca. Czas na lekcji płynął szybko, a radości i śmiechu było co niemiara. Załączamy kilka zdjęć z naszych inscenizacji. Uczennica kl. 7 Natalia W.

• Kreatywne Laborki

• Na zajęciach dodatkowych "Laborki" uczestnicy mają możliwość wykorzystania kreatywności i innowacyjności, aby wspólnie tworzyć makietę miasta za pomocą długopisów 3D. To nie tylko doskonałe ćwiczenie manualne, ale również szansa na rozwinięcie wyobraźni i zdolności projektowania. Uczniowie tworzą szablony, a następnie wykonują modele 3D. Dodatkowo, w ramach zajęć, uczniowie pracują z zestawem LEGO Educational SPIKE, tworząc różnorodne modele. To nie tylko zabawa konstrukcyjna, ale również okazja do zgłębiania tajników programowania.

Zajęcia nie tylko rozwijają umiejętności techniczne, ale także promują współpracę, rozwiązywanie problemów i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Dzięki nim uczniowie zdobywają wiedzę z obszaru nauki, technologii, inżynierii i matematyki w praktyczny, atrakcyjny sposób. Na zdjęciach można zobaczyć zaangażowanie oraz efekty ich pracy.

• Świąteczne Spotkanie - Wigilia Szkolna 2023

• Sale szkolne rozświetlone świecami i migoczącymi światełkami choinki stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Spotkanie to było szansą na zacieśnienie więzi i wspólne dzielenie się radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie Wigilii spożywaliśmy świąteczne potrawy, wspólnie kolędowaliśmy oraz tańczyliśmy. Była to także okazja do podziękowań za miniony rok oraz życzeń na nadchodzący czas.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zaangażowanym w organizację i udział w tym wyjątkowym spotkaniu.