• Rewia na lodzie „Przygody Sindbada Żeglarza”

• 24 kwietnia klasy 1-3 oraz oddział przygotowawczy odwiedziły lodowisko "Cracovia", aby obejrzeć spektakl teatralny na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza”. Wszyscy z zachwytem oglądali lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Dzieci były pod wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i pięknych, bajkowych kostiumów łyżwiarzy. Dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne oraz taniec na szarfie. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna.

• Zakończenie przygody filmowej

• W kwietniu odbył się ostatni w tym roku szkolnym wyjazd do kina do Wielickiej Mediateki. Tym samym klasy 1-3 zakończyły cykl  „Filmowi bohaterowie" w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Uczniowie obejrzeli  7 projekcji filmowych, dzięki którym doskonalili umiejętność rozpoznawania, rozumienia i wyrażania różnych stanów emocjonalnych, budowali poczucie szacunku wobec siebie i innych osób oraz nabywali świadomość potrzeby tworzenia relacji społecznych. Na koniec uczniowie otrzymali dyplomy potwierdzające ukończenie projektu.

• Cyrk w naszej szkole

• Dnia 13 kwietnia mieliśmy okazję gościć w naszej szkole artystów z cyrku. Na sali  można było obejrzeć ciekawe sztuczki i triki, pokazy gołębi oraz piesków. Wystąpili także: wesoły klaun, „słoń” i „biały miś. Wszyscy świetnie się bawili.

• Wiosenny spacer nad Wisłę.

• W piątek 24 marca uczniowie klasy III własnoręcznie stworzyli drewniane tratwy, a podczas wiosennego spaceru mieli okazję przetestować ich możliwości na Wiśle. Wykorzystali w tym celu drewniane patyczki, sznurek i papierowe ozdoby. Efekty pracy trzecioklasistów można zobaczyć na zdjęciach.

• Wycieczka klasy VII

• W dniu 21 marca odbyła się wycieczka do Wieliczki. Klasa udała się do Zajazdu Wielickiego gdzie znajduje się kręgielnia. Uczniowie po grze zorganizowali poczęstunek w postaci tortu dla swojego wychowawcy z okazji jego urodzin. Po zabawie klasa udała się na spacer w kierunku Wzgórza Kaim.